Aktuality

Radost z dovolené začíná u nás / The joy of a holiday starts with us23.06.2022

UŠETŘETE AŽ 1 300 KČ

I letos pro vás máme letní dárek pro váš pohodlný trénink, můžete si tak přestat říkat “začnu cvičit až po létě”. Naše 3 měsíční členství BASIC je teď za 2 500 Kč – Pro Age a 2 700 Kč – 1 klub nebo Multiklub. Tak nečekejte a užijte si fitness léto ať máte z dovolené hezké fotky. Akce platí do 30. 6. 2022.

Vytvořte si zdravý životní styl a kondici díky neomezeným vstupům do fitness klubů, na skupinové lekce včetně Les Mills programů nebo si po tréninku odpočiňte v našem wellness.

KOUPIT ONLINE

 


 

SAVE UP TO CZK 1,300

This year we have a summer gift for your comfortable training, so you can stop saying “they will start training after the summer”. Our 3-month BASIC membership is now for CZK 2,500 – Pro Age and CZK 2,700 – 1 club or Multiclub. So don’t wait and enjoy fitness summer so you have nice photos from your vacation. The promotion is valid until June 30, 2022.

Build a healthy lifestyle and fitness body due to unlimited access to Form Factory fitness clubs, to group classes including Les Mills programs. Or enjoy our wellness area when you finish your training.

BUY ONLINE

Zpět na seznam

© Form Factory Všechna práva vyhrazena.

Provozováno společností eFitness - profesionální systém obsluhy fitness klubů

© Form Factory All rights reserved.

Proudly Powered by eFitness Club Management Software