Trainer

Denisa Madejová
"Bolest, kterou cítíš dnes, je síla, kterou pocítíš zítra."

Připrav se na dřinu, která přináší ty nejlepší výsledky! Denisa je bojovnicí tělem i duší a drží národní rekord v mrtvém tahu pro rok 2016. Pyšní se také titulem Mistryně Slovenska a České republiky v silovém trojboji.
Takže buď ready na pořádnou makačku! Denisa ti pomůže dostat se do kondice, zpevnit tělo, zhubnout či sestavit jídelníček na míru. Jen se nesmíš zaleknout těžkých vah. Ať si přeješ cokoliv, tato bojovnice ti ukáže jak následovat své sny.

Kontakt: +420 725 331 934
E-mail: madejovadenisa@seznam.cz
Jakub Luchava
"Nejde o to, jak inkasuješ. Tady jde o to kolik ran dostaneš a přesto se zvedneš. Kolik ran přijmeš a nezastavíš se. Jenom tak se vítězí. "

Nejtěžší váha mezi trenéry Form Factory :-)
Kuba je kus chlapa, kterého však není potřeba se bát. Právě naopak, bude ti stabilní a silnou oporou, ať už se rozhodneš zvítězit v čemkoliv. Jeho hnacím motorem je upřímná vášeň ke sportu, která ho žene ke studiu stravy i nových cviků.
Je jedno jestli začínáš nebo jsi matadorem. Kuba ti pomůže nabrat svaly, dostat se do kondice a porazit démona lenosti. Že to bude lehké ti neslíbí. Že to ale můžeš dokázat, pod to se hravě podepíše.

Kontakt: +420 727 802 906
E-mail: luchava.jakub@gmail.com
Jan Kratochvíl
"Jen slabí tě vždycky budou srážet na kolena. Ti opravdu silní ti vždy pomohou vstát."

Honza si prací ve Form Factory splnil svůj sen. Sám však říká, že nikdy neusíná na vavřínech. V tento moment tak už posouvá své limity dál. Ke stejnému přístupu bude vést i Tebe.
Pokud hledáš trenéra pro nabírání svalové hmoty, zlepšení kondice či redukci hmotnosti, jsi na správné adrese. A pokud jsi fanda crossfitových cviků, máš už nyní vyhráno. Těš se, hlaš se!

Kontakt: +420 721 901 187
E-mail: jan.kratochvil3@gmail.com
Karel Markel
"Žádný cíl není tak vysoko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů."

Jako nejšílenější zkušenost svého života popisuje vysílání Šlágr TV. A garantujeme ti, že s tímto trenérem ti žádná šílená nuda nehrozí!

Svůj neotřelý přístup k životu Karel aplikuje i do fitness tréninků. Arzenál cviků neustále rozšiřuje o nové netradiční pohyby, které mění průměrný trénink v nadupanou zábavu. Zkušenosti čerpá z vlastní praxe, doplněné prací šéfredaktora jednoho z největšího fitness webu u nás, Supertělo.cz.

Karel ti pomůže odbourat špatné pohybové vzorce, zamávat s bolestí zad i dostat se do perfektní formy.

Kontakt: +420 732 680 981
E-mail: markel.trener@gmail.com
Klaudy Pisarčíková
“Až to budeš chtít vzdát...NEDĚLEJ TO. Znamená to, že tvůj cíl je blíž než si myslíš.”

Klaudia má na kontě opravdu lichotivé tituly. Mistryně Slovenska 2016 či Více-mistryně Evropy? Tady budeš v těch nejlepších rukách! Pokud ti záleží na tom jak vypadáš, piš a volej Klaudii!

Drobná černovláska je výbornou motivátorkou. Sedne ti, pokud u cvičení hledáš podporu, empatii a pochopení. Zaměřuje se na hubnutí, formování postavy a nabírání svalové hmoty. Byť má za sebou spoustu sportovních soutěží, ví, že pohyb má sloužit především ke zdraví a pohodě. V přátelském tónu proto povede i tvůj trénink.

Kontakt: +420 702 136 050
E-mail : kpisarcikova@formfactory.cz
Martin Svoboda
"Když chceš mít věci, které jsi nikdy neměl, musíš začít dělat věci, které si nikdy nedělal."

Martin ti pomůže získat kontrolu nad svým tělem a procítit svaly, o kterých jsi ani netušil, že je máš.
Rád zvedá těžké železo, ale více se zaměřuje o zdravý pohyb a na celkovou sebekontrolu nad tělem. A právě proto ho naplňuje kalisthenika, streetworkout a posilování na balančních pomůckách, základem kterých je cvičení s vlastní tělesnou vahou.

Kontakt: +420 734 836 085
E-mail: svoboda.trener@gmail.com
Michal Pražák
"Výzvy činí život zajímavým. Jejich překonávání dává životu smysl. "

Michal se zaměřuje na funkční trénink, zdravotní cvičení a tvarování postavy. Tréninky s ním jsou okořeněny o prvky bojových umění jako je Thajský box a Karate. Jednou s jeho mnoha specialit je posílení středu těla, cvičení po operacích, odstranění bolesti zad a svalových dysbalancí. Michal je držitelem spousty cenných certifikátů jako je Bosu Master tréner, DNS trenér, certifikát zdravá záda a výživový poradce Nutris.  Pokud to se svou proměnou myslíš vážne, ozvi se! Michal je tady pro tebe.

Kontakt: +420 774 964 632
E-mail: prazak.mike@gmail.com
Michal Starostka
“Kolik tomu dáš, tolik dostaneš zpět. Jak jednoduché.”

Absolvent oboru tělesná výchova věří, že věci nejsou zadarmo. Je však ready tě doslova strhnout na cestu za namakanější fyzičkou, hezčí postavou či lepším zdravím. Michala máme v teamu rádi pro jeho pohodovou povahu i moravské vtípky. Energie z něj doslova srší, a to na skupinových lekcích i na osobním tréninku. Slibuje, že na tréninku s ním tě čeká dřina, pot a krev. Můžeš se však spolehnout, že to bude sranda!

Kontakt: +420 730 175 491
E-mail: michal.starostka@seznam.cz

Instructor

Dominika Instructor
Bodycombat LesMills, Bodyattack LesMills, Bodybalance LesMills, Grit LesMills

Dominika je instruktorka a trenérka s téměř 10 letou praxi a širokým záběrem stylů. přes aerobik, spinning, nejrůznější kondiční typy lekcí i taneční typy lekci (Zumba a Port de bras) se dostala k lektorování programu Les Mills, které se staly její ''srdcovkou''. Vyzkoušejte lekce Les Mills a sami se přesvědčíte, že dokážete posunout své limity mnohem dál než jste tušili. 
FF Trainer
Břišáky

Náš FF trenér je Ti stále při ruce během tvého cvičení. Poradí ti jak správně provádět jednotlivé cviky u kterých si nebudeš vědět rady, motivuje Tě k tvým cílům a šíří dobrou náladu na floore. 
Klaudy Trainer
Bodypump LesMills, #JumpingFFrog

'' To chceš! ''
Motivace, úsměv na tváři a zároveň dřina, pořádna dávka endorfinu a spálené kalorie po lekci je to co můžeš čekat. 
Nicola Kloudová
Bodyattack LesMills, Bodycombat LesMills

Nicol byla u samého počátku Les Mills. V momentě, kdy se tyto tréninkové programy objevily v České republice, se do nich zamilovala. Učarovaly ji lekce promakané a promyšlené od začátku až do samotného konce. Velkým plus je pro ni hudba, která nenechá nikoho v klidu. Celé Les Mills tvoří genialitu, kterou se Nicol snaží prezentovat ve svých hodinách.
Palo Kršiak
Stretching

Palo je absolventem Duncan center konzervatoře, HAMU Praha a stáže na Florida International Univerzity v Miami. Je profesionální choreograf, performer a fitness trenér. Jeho lekce strečinku postupně zvětšují rozsah pohybu, uvolňují a protahují svaly a rozpohybovávají klouby. Zároveň, za respektování anatomie, zvyšují celkovou kultivaci těla. 
Pája Dymáková
Bodypump LesMills

"Pouze průběžným a vytrvalým vystupováním z komfortní zóny vznikají situace, co nás ve vlastním vývoji posunují dále. ''
Absolventka jednooborového studia TVS na FTVS UK a bývalá reprezentantka ČR v karate. 
Ve svých hodinách LesMills Bodypumpu si klade za cíl prostřednictvím dané hudby a choreografie propojit klienty různého věku , fyzické kondice a stupně pokročilosti do harmonického dynamického celku a ukázat jim, jakou sílu a pozitivní energii mají skupinové lekce, kde všichni společně makáme na rozmanitých osobních cílech. 
Tomáš Steiner
Zbav se bolesti zad

''Zdravá páteř - zdravý člověk. ''
S dobrým zdravým člověk nachází radost ve všem. Pokud ho nemá, nic na světě ho nedokáže rozveselit. 
×