Trainer

Jakub Luchava
Jan Kratochvíl
"Jen slabí tě vždycky budou srážet na kolena. Ti opravdu silní ti vždy pomohou vstát."

Honza si prací ve Form Factory splnil svůj sen. Sám však říká, že nikdy neusíná na vavřínech. V tento moment tak už posouvá své limity dál. Ke stejnému přístupu bude vést i Tebe.
Pokud hledáš trenéra pro nabírání svalové hmoty, zlepšení kondice či redukci hmotnosti, jsi na správné adrese. A pokud jsi fanda crossfitových cviků, máš už nyní vyhráno. Těš se, hlaš se!

Kontakt: +420 721 901 187
E-mail: jan.kratochvil3@gmail.com
Karel Markel
"Žádný cíl není tak vysoko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů."

Jako nejšílenější zkušenost svého života popisuje vysílání Šlágr TV. A garantujeme ti, že s tímto trenérem ti žádná šílená nuda nehrozí!

Svůj neotřelý přístup k životu Karel aplikuje i do fitness tréninků. Arzenál cviků neustále rozšiřuje o nové netradiční pohyby, které mění průměrný trénink v nadupanou zábavu. Zkušenosti čerpá z vlastní praxe, doplněné prací šéfredaktora jednoho z největšího fitness webu u nás, Supertělo.cz.

Karel ti pomůže odbourat špatné pohybové vzorce, zamávat s bolestí zad i dostat se do perfektní formy.

Kontakt: +420 732 680 981
E-mail: markel.trener@gmail.com
Martin Svoboda
"Když chceš mít věci, které jsi nikdy neměl, musíš začít dělat věci, které si nikdy nedělal."

Martin ti pomůže získat kontrolu nad svým tělem a procítit svaly, o kterých jsi ani netušil, že je máš.
Rád zvedá těžké železo, ale více se zaměřuje o zdravý pohyb a na celkovou sebekontrolu nad tělem. A právě proto ho naplňuje kalisthenika, streetworkout a posilování na balančních pomůckách, základem kterých je cvičení s vlastní tělesnou vahou.

Kontakt: +420 734 836 085
E-mail: svoboda.trener@gmail.com

Instructor

Nicola Kloudová
Bodyattack LesMills, Bodycombat LesMills

Nicol byla u samého počátku Les Mills. V momentě, kdy se tyto tréninkové programy objevily v České republice, se do nich zamilovala. Učarovaly ji lekce promakané a promyšlené od začátku až do samotného konce. Velkým plus je pro ni hudba, která nenechá nikoho v klidu. Celé Les Mills tvoří genialitu, kterou se Nicol snaží prezentovat ve svých hodinách.
×